سوالات متداول و راهنمایی های سرویس خبرباش

خبرباش چیست؟

خبرباش سرویسی است که به شما این امکان را میدهد آگهی های ماشین مورد نظر خودتان رو به صورت پیامک ایمیل و همچنین شبکه اجتماعی تلگرام دریافت و مشاهده کنید. فقط کافی است شما مشخصات ماشین مورد نظر خود را در سرویس خبرباش وارد کنید تا آگهی های زده شده ی منطبق با خودروی درخواستی شما همراه با تصاویر خودرو در صورت وجود به صورت پیامک ، ایمیل و همین طور تلگرام برای شما ارسال شود.دو نوع خبرباش داریم:خبرباش معمولی و خبرباش حرفه ای

خبرباش معمولی

در خبرباش معمولی آگهی های ثبت شده ی خودروری درخواستی برای شما به صورت پیامک و ایمیل ارسال می شود.

خبرباش حرفه ای

در خبرباش حرفه ای علاوه بر پیامک و ایمیل آگهی ها ی خودرو همراه با تصاویر خودروهای آگهی شده در صورت وجود به شبکه اجتماعی تلگرام شما فرستاده می شود.

مدیریت خبرباش

شما می توانید در داشبورد خود که در گوشه بالا ی سایت به آن دسترسی دارید خبرباش های خود را مدیریت و یا لغو کنید.شما می توانید شماره تلفن همراه خود را تغییر دهید و یا هر کدام از آیتم های بسته خبرباشی که خریده اید را غیرفعال کنید به عنوان مثال ارسال پیامک را غیرفعال و فقط ارسال پیام در تلگرام و ایمیل را فعال کنید.

محدودیت زمانی استفاده از خبرباش

بسته خبرباش شما به صورت اتوماتیک پس از دو ماه از زمان خریداری شما غیرفعال میگردد.

ضمانت برگشت مبلغ

در صورتی که شما بسته خبرباش رو خریداری کردید و آگهی ها منطبق با خودرو درخواستی شما در سایت ثبت می شود اما برای شما پیامی ارسال نمی گردد در صورت اثبات ، اتکس مسئولیت اختلال در سیستم خود را پذیرفته و مبلغ مورد نظر را به حساب شما عودت میدهد.

مراحل استفاده از سرویس خبرباش

انتخاب خودرو

اطلاعات خودرو درخواستی
  • برند و مدل خودروی مورد نظر خود را انتخاب کنید
  • محدوده قیمت خودروی مورد نظر خود را به میلیون وارد کنید.
  • استان مورد نظر خود و وضعیت کارکرد خودرو را انتخاب کرده
  • محدوده سال تولید ماشین را به شمسی یا میلادی مشخص کنید
اطلاعات تماس
  • شماره تلفن همراه و ایمیل خود را وارد کنید
  • در بسته خبرباش حرفه ای برای دریافت پیام در تلگرام خود لازم هست که شما تلگرام آیدی خود را وارد کنید.طریقه دریافت تلگرام آیدی در زیر شرح داده شده
تلگرام آیدی
  • کافی است بر روی لینک دریافت تلگرام آیدی کلیک کنید.اگر از کامپیوتر استفاده میکنید و اپلیکشن تلگرام در کامپیوتر شما نصب بود شما پیغامی دریافت میکنید که دکمه start در آن نمایش داده شده و اگر اپلیکشن تلگرام در کامپیوتر شما نصب نباشد صفحه وب تلگرام در بروزر شما باز می شود. پس از مراحل ثبت نام مجددا شما همان پیغامی که شامل دکمه start می باشد را دریافت میکنید.کافی است شما دکمه start را زده تا برای شما شماره ای فرستاده شود که همان تلگرام آیدی شما می باشد و شما فقط باید این عدد را در فرم خبرباش وارد نمایید.
بازه های دریافت پیام
  • اگر مایل هستید فقط در بازه زمانی مشخصی برای شما پیام های خبرباش بیاید کافی است در این قسمت بازه زمانی که مایل به دریافت پیام هستید رو مشخص کنید.به طور پیش فرض تمام بازه ها برای شما فعال می باشد که شما می توانید به دلخواه بازه های زمانی که نمی خواهید پیام دریافت کنید را غیرفعال کنید.

ثبت نام یا ورود

بعد از اتمام ثبت خودرو درخواستی اگر شما قبلا ثبت نام کرده باشید باید با وارد کردن ایمیل و رمز عبور خود به سایت وارد شده در غیر اینصورت روی دکمه ثبت نام نکرده ام کلیک کرده و ثبت نام کنید.

پرداخت

بعد از ثبت نام یا ورود برای شما مطابق با بسته خبرباشی که انتخاب کرده اید پیش فاکتوری نمایش داده می شود که شما با پرداخت آن بسته خبرباش خود را خریداری کرده اید.