کارشناسی خودرو اتکس

772
0
دسته بندی :  عمومی
کارشناسی خودرو اتکس

اُتکس برای تسهیل خرید خودرو، دست به اقدام بزرگی زده است.سرویس کارشناسی خودرو در محل برای کاربران اُتکس یک ارزش افزوده ای است که میتواند به آن ها کمک کند که خرید مطمئن تری را تجربه کنند. در مقاله ی زیر میخواهیم فرآیند کارشناسی خودرو اُتکس را بصورت کامل به کاربران معرفی کنیم.توجه داشته باشید کارشناسی خودرو در اُتکس برای دو دسته از افراد طراحی شده است.کسانی که میخواهند خودرو بخرند و کسانی که میخواهند خودرو خود را بفروشند، آن هم به مصرف کننده ی واقعی.

کارشناسی خودرو برای خریداران

خریدران خودرو معمولا در انتخاب خودرو دچار مشکل و سردرگمی خواهند شد. اگر هم خودرو مورد نظر را پیدا کنند مسلما از حقیقت فنی و بدنه ی آن آگاه نخواهند بود مگر اینکه خودشان کارشناس خبره باشند.اُتکس با ایجاد بستری برای ورود کارشناسان حرفه ای خودرو، به خریداران این فرصت را داده که بصورت کاملا امن و حساب شده خرید کنند.در نظر بگیرید که چقدر میتواند برای شما گران تمام شود اگر خودرویی را که میخرید از لحاظ فنی یا بدنه دچار مشکلاتی باشد و این مساله میتواند زمانی درد آور باشد که شما بعد از خرید خودرو مورد نظر به آن پی ببرید، زمانی که کاری از دستتان بر نمیاید.اُتکس برای حل این مشکل سرویس مخصوصی را به نام مطمئن طراحی کرده است که شما میتوانید با پر کردن یک فرم ساده هم از قیمت کارشناسی خودرو مورد نظر آگاه شوید و هم درخواست کارشناس بدهید و مطمئن باشید تا حداکثر یک ساعت کارشناسان اُتکس در محل برای بررسی سلامت خودرو در خدمت شما خواهند بود.

سرویس کارشناسی خودرو در محل - اتکس

کارشناسی خودرو برای فروشندگان

فروشندگان خودرو معمولا نگرانی خاصی دارند آن هم این است که خودرو خود را به دلالان محترم نفروشند. متاسافنه واژه ی دلالی در ایران بصورت بسیار وقیح و غیر شرافتمندانه تعریف شده است که معمولا هم دیدها به آن کاملا منفی است. هر چند که این دید از طرف خود افرادی که در این شغل فعالیت میکنند به جامعه تزریق شده است ولی در هر صورت دلالی یا دیلرز بودن آنقدرها هم بد نیست از این که بگذریم مشکل این است که فروشندگان نمیخواهند به قول معروف خودروشان بز خری شود، میخواهند آن را به بهترین قیمت ممکن که ارزش دارد بفروشند مخصوصا کسانی که به خودرو خود کاملا اطمینان دارند و میدانند از لحاظ فنی و بدنه، خودرو آن ها کاملا سالم است.اُتکس برای رفع این مشکل سیستم آگهی فروش حرفه ای را راه اندازی کرده. در این سیستم فروشنده محترم درخواست فروش خودرو خود را میکند بعد از درخواست، کارشناسان اُتکس با او تماس میگیرند و قراری تنظیم می شود و بعد از آن کارشناس به محل خودرو اعزام میشود، خودرو از لحاظ فنی و بدنه کاملا بررسی میشود و در انتها یک برگه ی کارشناسی ،بعلاوه یک کارت هویت فنی به فروشنده داده میشود. در این حین کارشناسان از خودرو عکسهای کاملا حرفه ای کارشناسانه میگرند، بعد از آن، عکسها بعلاوه اطلاعات خودرو وارد سایت اُتکس و چندین سایت معتبر مرتبط با خرید و فروش خودرو صفر و دست دوم میشود. توجه داشته باشید که اطلاعات خودرو در تمامی سایت ها با عکسهای حرفه ای بعلاوه گزارش کارشناسی خودرو خواهد بود تا خریداران به خودرو شما کاملا اعتماد کنند و به نوعی آن را به ارزش واقعی که مد نظر شماست خریداری نمایند.

سرویس کارشناسی خودرو در محل - اتکس

کارت هویت فنی چیست؟

کارت هویت فنی در حقیقیت نوعی شناسنامه برای خودرو شماست که بعد از فرآیند کارشناسی خودرو به شما اعطا میشود و شما میتوانید به مراجعه به آدرس مورد نظر که روی کارت درج شده است وارد سایت اُتکس شده و گزارش کامل کارشناسی خودرو خودتان را مشاهده کنید. همچنین میتوانید این کارت را نشان خریداران خودرو خود بدهید و به آن ها اطمینان دهید که خودرو شما کارشناسی شده است و گزارش آن نیز در سایت اُتکس ثبت شده است و در صورت فروش خودرو خود میتوانید این کارت را به خریدار خودرو خود بدهید تا بعدها در صورت اقدام به فروش خودرو مورد نظر، این فرآیند کارشناسی سلامت خودرو برای آن خریدار نیز در آن تاریخ تکرار شود.

سرویس کارشناسی خودرو در محل - اتکس


فرآیند کارشناسی خودرو چگونه است؟


کارشناسان خودرو بعد از اعزام به محلی که خودرو حضور دارد با دستگاه های پیشرفته روز، ابتدا از لحاظ بدنه چندین و چند نقطه ی خودرو را کاملا مورد بررسی قرار میدهند. بعد از فرآیند تشخیص رنگ شدگی، خودرو را از لحاظ فنی بررسی میکنند، این فرآیند با دستگاه دیاگ پیشرفته ای قابل انجام است که کاملا میتواند کدهای خطایی که خودرو میدهد را نمایان کند.بعد از فرآیند کارشناسی بدنه و سلامت خودرو نوبت به تست رانندگی خودرو است که کارشناس مورد نظر میتواند خودرو مورد نظر را از لحاظ گیربکس و موتوری کاملا زیر آزمایش فنی واقعی قرار دهد و در نهایت مرحله ی عکاسی است که کارشناس فنی با توجه به دیدی که از لحاظ بدنه به خودرو مورد نظر دارد عکسهای حرفه ای کارشناسانه از خودرو میگیرد و اگر فروشنده ی خودرو باشید این کار به شما کمک میکند تا خودرو شما وقتی میخواهد به کاربران بیشماری به نمایش درآید تمام جزییات آن به خوبی قابل رویت توسط کاربران باشد وهمچنین باعث میشود خودرو شما شانس بیشتری برای انتخاب داشته باشد.اُتکس تمام چالش های خرید و فروش خودرو را میداند و سعی کرده آن را در بستری امن و حرفه ای مرتفع کند. کاربران اُتکس باید بدانند در تمام مراحل خرید و فروش خودرو، اُتکس مثل کوه پشت آن هاست. در آخر سرویس های مورد نظر را برایتان لینک میکنیم وهر کدام را توضیح کوتاهی میدهیم تا به سراغشان بروید و از آنها آگاه شوید.


معرفی خدمات


کارشناسی خودرو در محل برای خریداران: کارشناسی خودرو در محل برای خریداران خودرو

کارشناسی خودرو در محل برای فروشندگان: کارشناسی سلامت خودرو در محل برای فروش خودرو به ارزش واقعی به خریدار واقعی

محاسبه قیمت خودرو دست دوم: خدماتی جدید از اُتکس جهت تخمین قیمت خودرو شما به قیمت روز بازار. این سرویس کاملا بر اساس تحلیل قیمت لحظه ای بازار خودرو صفر و دست دوم کار میکند.


سخن آخر


تا چند روز آینده برایتان گزارش های کارشناسی خودرو های انجام شده را قرار میدهیم تا با فرآیند آن کاملا بصورت تصویری و قدم به قدم آشنا شوید.

پستهای مرتبط

در این گزارش از اتکس به مقایسه‌ی اجمالی دو مورد از باسابقه‌ترین محصولات ایران‌خودرو خواهیم پرداخت؛ پژو ۲۰۶ هاچ‌بک تیپ ۶ و ۴۰۵ اس ال ایکس با پیشرانه‌ی tu5. از شما دعوت می‌کنیم تا در ادامه‌ی گزارش با ما همراه باشید.

نیسان جوک را می‌توانیم به عنوان اتومبیلی فانتزی و البته قابل اتکا توصیف کنیم. در این گزارش به بررسی مفصل این خودرو دوست‌داشتنی پرداخته می‌شود. با اتکس همراه باشید.

نظرات