آکادمی

شرایط پیش فروش رنو کولئوس و تلیسمان برای تحویل در بهار

شرایط جدیدی برای فروش خودروهای رنو کولئوس و تالیسمان که در نمایشگاه اخیر خودروی تهران هم توجهات زیادی را به خود جلب کرده بود، اعلام شده است. این خودروها به صورت پیش‌فروش هم اکنون در دسترس خریداران قرار گرفته و تحویل آنها بر پایه‌ی اعلام نگین‌خودرو (نماینده رسمی رنو در ایران) به صورت ۹۰ روزه خواهد بود. در واقع از این طرح با عنوان طرح فروش بهاره رنو کولئوس و تالیسمان یاد شده است.

شرایط فروش نوروزی ایران خودرو برای هایما S7 و سوزوکی گرند ویتارا

شرکت ایران‌ خودرو در حال حاضر فروش ویژه‌ی نوروزی را برای دو خودروی شاسی‌بلند آغاز کرده است. گفته شده که تحویل خودروها فوری بوده و حداکثر در بیست روز انجام خواهد شد. روند خرید این دو محصول به صورت اینترنتی بوده و امکان ثبت نام برای پیش‌فروش این دو خودرو در سایت ایران خودور فراهم است.

در نمایشگاه خودرو تهران چه گذشت؟

نمایشگاه بین‌المللی خودروی تهران پس از ۱۱ مجددا دایر شد و شرکت‌های معتبر اروپایی و آسیایی نیز در آن حضور یافتند. روز شنبه ۳۰ بهمن آخرین روز این نمایشگاه است. طی چند گزارش از اتکس سعی خواهیم داشت تا به رویدادهای مهم و دستاوردهای این چند روز در نمایشگاه شهر آفتاب بپردازیم.

پیش‌بینی قیمت خودرو در سال ۹۶

سابقه‌ی اعلام قیمت مدل‌های جدید خودروهای خودروسازان داخلی همیشه حاکی از افزایش قیمت خودرو طی سال‌های گذشته بوده است و به‌نظر می‌رسد خودروهای مدل ۹۶ تولید داخل نیز از این قاعده مستثناء نیستند. این در حالی است که اخیراً با افزایش قیمت ارز در بازار، قیمت خودروهای وارداتی نیز افزایش داشته‌اند. متأسفانه افزایش نرخ ارز نه تنها موجب بالا رفتن قیمت خودروهای وارداتی شده بلکه با توجه به وابستگی غیرمستقیم تولیدات داخلی به آن، در ماه‌های اخیر شاهد افزایش قیمت خودروهای داخلی نیز بوده‌ایم.